Natalia Moskal

NATALIA MOSKAL

Natalia Moskal jest 22 letnią wokalistką i autorką tekstów pochodzącą z Lublina.

Już jako mała dziewczynka szturmowała konkursy i przeglądy wokalne, niejednokrotnie lądując na podium.

Poważniejsza przygoda z muzyką zaczęła się w roku 2004. To wtedy 11-letnia Natalia Moskal weszła do profesjonalnego studia muzycznego i swoim głosem przyłożyła rękę do płyty promującej akcję charytatywną WOŚP!

Wraz z 18. urodzinami przyszedł pierwszy poważny sukces. Utwór Natalii o chwytnym tytule Don’t u trafił na szczyt listy przebojów Radia Lublin. Muzykę hitu skomponował Bartek Caboń. W tym zgranym duecie tworzyli także inne piosenki.

W 2014 roku artystka rozpoczęła współpracę z Bartoszem Dziedzicem. Kompozytorem i producentem płyt takich artystów jak Monika Brodka („Granda”) czy Artur Rojek („Składam się z ciągłych powtórzeń”). Natalia nagrała z Bartoszem utwór „Bass and trumpets”, który można obejrzeć na kanale artystki na VEVO, Liście Przebojów Radia Lublin oraz w innych rozgłośniach radiowych. Obecnie przygotowuje materiał na płytę oraz zajmuje się organizacją akcji społecznej „Fix My Heart”, której jest pomysłodawczynią i w ramach której planuje zorganizować szereg koncertów. Latem planuje wydać swój debiutancki album i zorganizować trasę koncertową na południu Europy. Foreign Stranger”, to jej najnowszy singiel, osobista piosenka w nowoczesnej aranżacji. Jest to utwór promujący pierwszą EPkę, zatytułowaną „Anguana”. Następnym singlem z albumu był utwór „Was dwóch,” który znajduje się w zgłoszeniu do konkursu „Debiuty” – Opole 2016. Natalia wystąpiła z utworem „Was dwóch” w Dzień Dobry TVN oraz w Pytaniu na śniadanie w TVP.